نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
نرم افزار بازرگاني براي مبادلات مالي nivoapp نوین بلاگ

نكات كليدي در خريد نرم‌افزار بازرگاني خارجي

سازمان‌هاي بازرگاني و فعال در زمينه ي سفارش‌هاي خارجي‌، همواره در تلاشند كه از راكد ماندن دارايي هايشان جلوگيري كنند. براي اين كار بايد سرمايه ي خود را در خريد و فروش به جريان بي اندازند. تا با يك برنامه‌ريزي به‌موقع به اهداف خود برسند. اما براي پاسخ اصولي به اين نياز، بايد خريد و فروش داخلي و خارجي خود را به طور پيوسته پيگيري كنند.  بنابراين به يك سيستم برنامه‌ريزي براي جمع‌آوري اطلاعات احتياج است. اين اطلاعات مي توانند در رابطه با فروشندگان و قطعات باشند. يا اطلاعات لازم براي پيگيري نرم‌افزارهاي مالي و بازرگاني باشند. مديران بازرگاني و مسئولان مالي بايد قبل از خريد نرم افزار بازرگاني نكاتي را در نظر بگيرند:

  • چرخه ي عمليات يكپارچه
  • تحت وب ‌بودن
  • قابليت تسعير ارز
  • مديريت دسترسي كاربري
  • محاسبه بهاي تمام‌شده سفارش‌ها

بخوانيد: نرم افزار حسابداري شركتي

چرخه ي عمليات يكپارچه

نرم‌افزار بازرگاني بايد بتواند در زمان صدور اسناد حسابداري مالي يا صدور فاكتور، اعتبار مشتري يا موجودي انبار را مديريت كند. همه ي اطلاعات زيرسيستم‌هاي مالي مانند فروش و انبار بايد با هم در ارتباط و قابل تحليل باشند. تا بتوان براي پيش‌بيني تصميم‌هاي مديران، داده‌هاي تحليلي و جامع ارائه كرد.

تحت وب‌بودن

در زمان خريد نرم افزار بازرگاني قابليت تحت وب ‌بودن اهميت ويژه اي دارد. اين امكان را به شما مي‌دهد كه در هر ساعت شبانه‌روز و در هر مكان به سادگي سازمان را مديريت كنيد. به راحتي سفارشات خود را حتي در منزل، ماشين و هر جاي ديگر ثبت كنيد. يا حتي روند سفارش خود را پيگيري كنيد.

محاسبه ي بهاي تمام‌شده سفارش‌ها

محاسبات در نرم‌افزار بازرگاني بيشتر بر اساس واحد ارز ثبت مي‌شود. محاسبه ي بهاي تمام‌شده ي سفارش‌هاي شما نقش بسزايي در فرايندهاي مالي سازمان دارد. اين موضوع در دو مورد زير ديده مي شود:

  • در ميزان سود و زيان معاملات شما
  • تصميم‌گيري براي ادامه سفارش از شخص يا شركت خارجي

بنابراين نرم‌افزار بازرگاني شما بايد داراي ماژول محاسبه ي بهاي تمام‌شده باشد.

قابليت تسعير ارز

برخي از سازمان‌ها در خريد و فروش با شركت‌ها و اشخاص خارجي دارند از ارزهاي معتبر جهاني استفاده مي‌كنند. بنابراين علاوه بر عمليات ريالي بايد اطلاعات بر حسب ارز مربوطه نيز در حسابداري نگهداري و محاسبه گردد. در دوره‌هاي خاصي بايد تسعير ارز صورت گيرد. تسعير ارز به معني تبديل از واحد ريال به واحد ارزي و بالعكس مي باشد. بنابراين نرم‌افزار بازرگاني بايد امكان نگهداري اطلاعات مبلغ ريالي و ارزي خريد، فروش و سفارش‌هاي خارجي را داشته باشد.

مديريت دسترسي كاربري

 

در نرم‌افزار بازرگاني برآورده كردن به‌موقع درخواست‌ها و سفارش‌ها نيازمند دسترسي به اطلاعات و سوابق مشتري و تامين‌كنندگان كالاست. به طور مثال گاهي نياز داريد براي سفارش كالا به اطلاعات موجودي انبار دسترسي داشته باشيد. بنابراين سعي كنيد يك نرم‌افزار بازرگاني با محيط كاربري و دسترسي آسان و نامحدود خريداري كنيد.

حسابداري مالي با برنامه حسابداري نيوُ

برنامه‌ي حسابداري نيوُ با استفاد از تكنولوژي توانسته بيشتر كمبودهاي حسابداري سنتي و دستي را رفع كند. مهمترين ويژگي نرم افزار فروشگاهي سادگي و قابليت استفاده همزمان روي چند سيستم است.
نيوُ پلاس در فضايي ساده و بدون نياز به دانش حسابداري بيشتر اين نيازها را برطرف مي‌كند.

براي دانلود رايگان برنامه حسابداري نيوُ ، با توجه به نيازتان روي لينك هاي زير كليك كنيد:
دانلود برنامه حسابداري كسب و كار نيوُ پلاس
دانلود برنامه حسابداري شخصي نيوُ
رو نيوُ حساب كن !

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نرم افزار بازرگاني،


تاريخ : ۱۸ تير ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۲:۴۹ | نويسنده : راحيل محمدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]